Nero je jeden z nejlepších programů pro vypalování. Nero download je velmi výhodné, protože balík obsahuje sadu užitečného softwaru za nízkou cenu. Nero 9

Internetový obchod Fungift.cz nabízí široký sortiment originálních dárků, Grow it, Neocube a další. Neocube je kostka složená z 216 malých silně magnetických neodymových kuliček. Dozvědět se více o Neocube

Skype je výborný program, který se používá ke komunikaci. Za volání nic neplatíte, protože všechen přenos probíhá přes internet. Skype ke stažení zdarma

Pořiďte si špionážní techniku za ty nejlepší ceny a natáčejte nenápadně své kamarády aniž by o tom věděli! Mezi špionážní techniku například patří špionážní kamery, sportovní mikro kamery, kamery v klíčence a další.

Zásady ochrany osobních údajů

Skype smajlíci a vlajky

Skype smajlíci

V skype jsou bohužel smajlíci už daní takže nejdou měnit, pouze za peníze. V nejnovější verzi skypu je aktuálně 72 smajlíků + je ještě 13 tajných smajlíků, které se po vyťukání určitého kodu zobrazí. Bohužel si tyto kódy, abyste je mohli používat, budete muset zapamatovat a nebo pravidelně navštěvovat tuto stránku:)


Kódy pro tajné smajlíky

Bandit (bandit)
Bug (bug)
Drunk (drunk)
Finger (finger)
Fubar (fubar)
Headbang (headbang)
Mooning (mooning)
Poolparty (poolparty)
Rock (rock)
Smoke (smoke)
Swear (swear)
Tmi (tmi)
Toivo (toivo)

Skype vlajky

Ve skypu existují i tajné vlajky, u kterých když zadáte kód, tak se zobrazí. Je to prakticky stejné jako u smajlíků. Vlajek, co jsou přístupných je opravdu mnoho, proto je zde nebudu uvádět všechny, uvedu zde pouze 10 z nich, ostatní si není problém odvodit podle daného kódu země.


Kódy pro tajné vlajky

Brazílie - (flag:BR) , Česká republika - (flag:CZ), Francie - (flag:FR), Německo - (flag:DE), Spojené státy americké - (flag:US)
Lista © Copyright Skype-world.cz, kopirovani obsahu, grafiky, zdrojoveho kodu je považováno jako přestupek zákona č. 121/2000 Sb.